Vyhledávání
|
Nalezeno 505 záznamů z celkového počtu 1687, zobrazeny 56. - 60.
|
Dobrý den, velice mě trápí, že ve věku již poměrně zralém (25 let) dosud nemám jasno ve své sexuální orientaci. Muži mě nikdy ničím nezaujali a s žádným jsem nic neměla, prožila jsem jeden rozpačitý románek s ženou. Některé dívky a ženy, zejména starší než já (cca do 35), se mi líbí velice, cítím se dobře v jejich společnosti a přijde-li mezi nás muž, podvědomě pociťuji jeho přítomnost jako konkurenci. Muži se mi "líbí" spíš v tom smyslu, že jim závidím, jak vypadají a že se, na rozdíl ode mne, líbí ženám. (Nevím, nakolik to může s věcí souviset: dd malička mě okolí považovalo za tzv. klučičí typ, nehrála jsem si s panenkami, dodnes nerada nosím sukně, náušnice apod.) Nepochybně existují testy, kterými lze sexuální orientaci určit, nemám však odvahu vyhledat odborníka a svěřit se s tímto intimním problémem cizímu člověku osobně. Děkuji za jakoukoli reakci.
Dobrý den, podle toho, co píšete, je Vaše sexualita orientována spíše na ženy. Problém může nastat v tom, že Vám nějaké okolnosti (tlak zvnějšku, kultura, předsudky společnosti, výchova apod.) brání tuto skutečnost přijmout. Velmi bych Vám doporučovala probrat své pocity s psychologem, můžete se obrátit i na sexuologa. Konzultace Vám pomůže ujasnit Vaše pocity a zorientovat se sama v sobě tak, abyste se nemusela zbytečně trápit nejistotou a přijmout skutečnost takovou, jaká je.
Více si o problematice můžete přečíst v komentáři Sexuální orientace.
|
Dobrý den, mám problém a potřebuji se zeptat. Mám křivý penis, při pevném ztopoření stojí penis kolmo od těla ale je celý tak jakoby zahlý do oblouku směrem dolů,něco jako banán, není tam bod nějakého velice patrného zlomu, spíš je to celkově takový oblouk,nejvýraznější uprostřed.
Zakřivení není rozhodně 90 stupnu ani 45 stupnu, jako nejak dolu do praveho uhlu nebo tak. Ale mam problem s tim, ze se spatne dostavam do holky,nejspis kvuli tomu. Myslel jsem ze mam nedostatecnou erekci, ale tim to spise neni. Jsem po obrizce, mene vzrusivy, trva mi dele nez se poradne vzrusim. Ale kdyz uz chci do divky zasunout, penis se mi tak jakoby ohyba a nemuzu zasunout, musim si ho tak jako pridrzovat a snazit se. po zasunutí ale jiz zadne problemy nemam a vse jde jak po masle. Tak nevim zda mam problem s erekci,ale rekl bych spise ze mi zakriveni zhorsuje pocatek styku... Co myslite? Mam pouzivat napr. lubrigacni gel pro snadnejsi vstup do partnerky nebo v cem muze muj problem spocivat? Na druhou stranu myslim ze zakriveni v mem pripade je jeste normalni. Je prece pravda ze kazdy muz ma penis lehce zakriveny... Zajimalo by me do kolika stupnu je oblouk smerem dolu normalni popripade zda se nemuze jednat o vrozenou deformaci penisu /induraci/. Ci jak resit zakriveni?
Dobrý den, jak sám píšete, určitý stupeň zakřivení penisu je normální. Pokud Vám ale tvar penisu působí při sexu obtíže, může jít i o psychicky podmíněný problém. Obavy z komplikací při vstupu do partnerky mohou přispívat k tomu, že dochází k ochabnutí erekce a k problémům při zasunutí penisu. Vaše skryté obavy jsou ale spíše zbytečné, většina dívek mírné odchylky v tvaru penisu ani nevnímá (otázkou je také co je "norma"). Lubrikační gel můžete použít, hlavní ale je, abyste se cítil uvolněně a začátku milování se neobával. Můžete se obrátit na sexuologa případně psychologa, který Vám pomůže se zbytečných obav zbavit. Pokud máte přesto pochybnosti, zda je vše s tvarem Vašeho penisu v pořádku, můžete vyhledat urologa a problém s ním probrat, v případech, kdy je to opravdu nutné je možná náprava plastickou operací.
|
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli je normální, že ve svých 37 letech jsem ještě neměla orgasmus s mužem. Nevím, kde je problém, když se mi muž líbí, jsem vlhká a vzrušená, styk se mi líbí, ale nějaké vyvrcholení prostě nepřichází. A když by se mi zdálo, že se už něco blíží, tak mi to připadá nepříjemné a možná i trochu bolestivé. Přitom když se uspokojuji sama, je to vždycky od začátku jen příjemné. S manželem jsme přitom vyzkoušeli ledas co, polohy, pomůcky, ale nějak to prostě není ono. Zkoušela jsem i zatahovat poševní svalstvo, ale s penisem uvnitř mi to nějak nejde. Prosím, můžete mi poradit, jestli se s tím něco dá dělat ? Moc bych chtěla alespoň jednou zažít rozkoš i s mužem.
Dobrý den, způsob prožívání orgasmu i to, jak je ho dosaženo, se u jednotlivých žen liší. Více si můžete přečíst v článku Orgasmus u ženy. To, že se Vám zatím nedaří dosáhnout orgasmu, neznamená, že se je něco v nepořádku, mnohé ženy orgasmu nedosahují vůbec, jiné se potřebují "naučit" jak orgasmus prožívat.
Pokud ale při sexu zažíváte nepříjemné pocity a bolest, doporučuji obrátit se na sexuologa, možná by Vám prospělo i sezení s psychologem a vhodná psychoterapie. Zkuste změnit zavedený způsob sexuálního života. Partner Vás může dráždit ústy a pak zkuste přejít k milování, nebo můžete partnerovi sama pomoci a poradit v tom, co Vás nejvíc vzrušuje. Při sexu si najděte polohu, která je Vám nejpříjemnější, dobré je zvolit polohu, ve které je drážděn i klitoris. Více si můžete přečíst mezi nejčastějšími dotazy. Kegelovy cviky, o kterých píšete mohou při nácviku vaginálního orgasmu skutečně pomoci (je ale dobré cvičit nejen při sexu, ale třeba i během dne), více si o nich můžete přečíst ve článku Sex po porodu I, Orgasmus u ženy a Masturbace u ženy. Partnera zapojte a předveďte mu, jak Vás má dráždit, je možné, že vám oběma bude nějakou dobu trvat, než se dokážete uvolnit a než se partner "naučí" jak Vás dráždit.
|
Dobrý den.Chtěl bych se zeptat na problém,který mám.Erekci a vše mám v pořádku,ale když s partnerkou jdeme souložit,tak to trvá chvíli.Ejakuluji strašně rychle,sem prostě rychle hotový.Partnerka mi od svého gynekologa přinesla mastičku Mesocain,ale když jsem si tu četl co to je,tak to vynechám.Pak jsem četl o práškách,jako je Prozac a Clavin Strong,je toto možné?nebo je i jiný způsob,jak prodloužit ejakulaci a mít delší milostný akt?Za radu a odpověď předem děkuji
Dobrý den, Michale, s podobnými problémy se v začátcích svého sexálního života setkává téměř každý muž. Předčasná ejakulace se sice vyskytuje často, doporučuji ale nic nevzdávat, za nějakou dobu poté, co ejakulujete, budete znovu schopen erekce, která yvdrží déle. Některé páry se věnují nejprve orálnímu sexu, muž vyvrcholí věnuje se partnerce a za nějakou dobu se u něj znovu dostaví erekce, která tentokrát vydrží mnohem déle.
Můžete se sice setkat s mnohými mastičkami, jejich efekt je ale sporný. K léčbě předčasné ejakulace se úspěšně užívají některé léky, je ale nutné, aby je předepsal lékař - sexuolog. Někdy může pomoci i psychoterapie. Více si o problematice můžete přečíst zde: Předčasná ejakulace, Co dělat s předčasnou ejakulací.
|
Dobrý den-chci se zeptat jestli existuje nejaka porucha u muzu co se tyce nynfomanek u zen. Nevím jestli je normalní chtýt sex v tak velkem mnozství jako ja. Nemuzu si pomoc ale zvladam sex 8krat denne a mohl bych dal. Problem je hlavne v tom že přítelkyni to staci 3krat tydne a ja ji kvuli tzv svemu penisu nechci prijit. dekuji za odpoved
Dobrý den, u mužů v určitém věku je obvyklé, že mají velmi vysokou chuť k sexu. V páru je ale nutné dohodnoout se na nějakém kompromisu a s frekvencí milování se přizpůsobit tomu z partnerů, který má menší nároky.
Tlumení sexuální touhy je obvykle rezervováno pro podpůrnou terapii lidí trpících například sexuální deviací. Jde o látky, které snižují hladinu testosteronu. Asi bych jako lékař začal tím, že bych vám nechal změřit v laboratoři hladinu testosteronu, mužského hormonu zodpovědného do značné míry za libido. Kdyby byl vyšší, pak by mělo smysl tuto výše uvedenou léčbu vyzkoušet. Možná jde více o nutkavé jednání, které by pak bylo na pomezí psychiatrie a sexuologie. I zde by se dala zvážit léčba pomocí medikamentů případně společně s psychoterapií. Tedy sečteno podtrženo - navštívit sexuologa by nejspíše mělo smysl. MUDr. Ondřej Trojan
|
|
Nalezeno 505 záznamů z celkového počtu 1687, zobrazeny 56. - 60.
|

Dobrý den, ráda bych se obrátila na vás.... je to asi týden co se mi na pohlavnim organu ( před hrázi ) se mi udělali ma...
Dobrý den, nejspíše jste se pupínky infikovala po pohlavním styku, pravděpo...
Odpovědi sexuologa Vložit dotaz