Přeskočit navigaci
 

Vyhledávání


 Hledat  

Nalezeno 50 záznamů z celkového počtu 1687, zobrazeny 1. - 5.

[ 1 ]  2  3  4  5  6  7  8  9  10 

Dobrý den,jelikož jsem neobjevil odpověď na moji otázku ve Vašich rubrikách,tak píši vzkaz.Jedná se o větší počet malinkatých puchýřků na mém žaludu,ale v menším množství i na předkožce,které cca za 1-2 dny po vyrašení popraskají a jak na žaludu,tak na předkožce se začne jakoby sloupávat takový bílý povlak,který je bez jakéhokoliv zápachu.V podstatě mi to připomíná sloupávání kůže,když se člověk spálí na slunci.Žalud i předkožka je po sloupání mnohem citlivější a předkožka zarudlá a citlivá.Na předkožce se mi dokonce udělaly 2 malinké prasklinky,které samozdřejmě při močení nebo manipulaci štípou.Můžete mi poradit co to je,jestli to je nebezpečné a jak se tomu vyvarovat?Stalo se mi to asi 2x v průběhu půl roku.Děkuji
Dobrý den Libore, Váš dotaz jsme nejspíš nedostali (nemohu ho v databázi najít), proto odpovídám nyní: bez lékařského vyšetření je velmi těžké určit oč jde, doporučuji Vám obrátit se na kožního lékaře - dermatovenerologa, který Vás vyšetří a případně doporučí vhodnou léčbu.

Dobry den, je mi 17let a obracim se na vas s prosbou o radu. S pritelkyni uz spim 3/4roku a ted posledni dobou jsem zacal mit problemy. nekolik dni po sexu me zacne bolet zalud-pri plnem ztoporeni a stazeni predkozky me boli uzdicka, predkozka se trosku zuzi a pri pretahovani se kolikrat zasekne pred prechodem na zalud. obcas je to doprovazene lehkym bilym povlakem na zaludu. myslite si ze jde o nejaky druh mykozi?- pritelkyne ma presto vag. vytok naprosto v pordaku a neni nicim ovlivnen.umite mi poradit ? predem moc dekuji za odpoved !!!
Dobrý den Petře, bez bližšího vyšetření bohužel není možné zjistit, co je příčinou vašich obtíží. Je opravdu možné, že jde o mykózu (přestože je přítelkyně v pořádku). Doporučuji obrátit se na kožního lékaře - dermatovenerologa.

Dobrý den. Asi den po prvním nechráněném sexu s přítelkyní se mi na špičce žaludu objevila "vyrážka" V podstatě v okolí ústí močové trubice, ale i na uzdičce. Jsou to drobné červené pupínky, svědí, při masturbaci zrudnou. Je to už čtvrtý den a pupínky nemizí. Zánět močové trubice nemám. Jiné zdravotní obtíže také ne. Je mi 25. Nikdy jsem podobné problémy neměl. Co s tím? Zmizí to samo? Je to důvod k návštěvě lékaře? Díky za odpověď.
Dobrý den, pokud tyto pupínky stále pozorujete, doporučuji navštívit lékaře - dermatovenerologa, bez podrobnějšího vyšetření nelze určit, oč by mohlo jít.

Dobrý den, občas se mi stane že po masturbaci se mi na žaludu vytvoří červené flíčky ,ale po klasickém pohlavním styku se stálou partnerkou jsem naprosto v pořádku.Může se jednat o něco vážnějšího?
Dobrý dne, nejspíše jde o drobné podlitiny vzniklé mechanickýmm násilím (při masturbaci používáte příliš velkou sílu. Pokud by ale skvrny byly bolestivé nebo přetrvávaly delší dobu, doporučuji obrátit se na lékaře.

Ahoj :Mám problém s penisem .Trápí mě pálení svěděni na žaludu se mi oběví puchýřky a z červenaní. Mám to jedenkrát za dva měsíce. Prosím jak a hlavně čím se to léčí. Děkuji.
Dobrý den, posoudit přesněji, čím je problém způsoben může pouze lékař, doporučuji Vám co nejdříve navštívit kožního lékaře - dermatovenerologa, který Vás vyšetří a určí vhodnou léčbu.


 Hledat  

Nalezeno 50 záznamů z celkového počtu 1687, zobrazeny 1. - 5.

[ 1 ]  2  3  4  5  6  7  8  9  10 


 
Poradna lékaře

Dobrý den, ráda bych se obrátila na vás.... je to asi týden co se mi na pohlavnim organu ( před hrázi ) se mi udělali ma...

Dobrý den, nejspíše jste se pupínky infikovala po pohlavním styku, pravděpo...

Odpovědi sexuologa Vložit dotaz
Vaše příběhy

Jsme spolu třináct let vše bylo v pořádku je mezi námi vekovej r...

pokračování příběhu

 
 
 
Medicínská databáze U Lékaře
 
Doporučujeme:  Rakovina a její léčba