Přeskočit navigaci
 

Zobrazení odpovědi

flashless
Dobrý den, mám přítele (33 let, mě je také 33let) se kterým jsme spolu zatím jen něco málo přes měsíc. Zápasíme s problémovou erekcí. Jelikož byl dlouhou dobu bez partnerky, tak se zmínil, že mu chybí fantazie a že jí nějak musí cvičit či jí navodit. Pro své uspokojení používal umělou vagínu a vzrušil se při sledování porna. Ovšem milování při pornu by ho prý asi nevzrušovalo. Jednou ze tří pokusu se podařilo navodit erekci, ale nebylo to na dlouho a penis nebyl tak ztopořený. Po vniknutí do pochvy chvíli vydržel, ale pak erekce ustoupila. Při orálním sexu je to to samé. Přítel ještě ke všemu bere docela dlouhou dobu neuroleptika Risperidon Vipharm 1mg/1x denně. Uvažoval o tom, jestli náhodou nemůže být problém spíš v těchto lécích než ve fantazii. Dříve prý takovéto problémy neměl, ba naopak byl sexuálně vzrušivý. Myslíte, že tyto léky můžou erekci takto ovlivnit? Byl by i ochoten je zkusit vysadit. Děkuji za radu.


 
Poradna lékaře

Dobrý den, ráda bych se obrátila na vás.... je to asi týden co se mi na pohlavnim organu ( před hrázi ) se mi udělali ma...

Dobrý den, nejspíše jste se pupínky infikovala po pohlavním styku, pravděpo...

Odpovědi sexuologa Vložit dotaz
Vaše příběhy

OTVORENÝ LIST: SMUTNÁ PRAVDA ZA SUGARDATINGOM Cítim, že sa potr...

pokračování příběhu

 
 
 
Medicínská databáze U Lékaře
 
Cestovní nemoci:  Kam za teplem? Nejoblíbenější destinace českých cestovatelů