Přeskočit navigaci
 

Zobrazení odpovědi

Iveta
Dobrý večer mám dotaz. je mi 47let sedm let jsem nebrala antik. byla pohoda žádné migrény super tak nastalo to že jsem přestala nít menstrulace a začaly návaly vedra tak 20krát za den po konzultaci s gynek. jsem dostala antikonce. a začaly migrény několikrát za měsíc 10krát nejmíň.Ptám se když přestanu brát antikon. začnou mi návaly?Co se dá dělat v mím věku , abych netrpěla a zároveň jsem přišla o chuť na sex což mě dosti štve děkuji předem za odpověď Iveta


 
Poradna lékaře

Dobrý den, ráda bych se obrátila na vás.... je to asi týden co se mi na pohlavnim organu ( před hrázi ) se mi udělali ma...

Dobrý den, nejspíše jste se pupínky infikovala po pohlavním styku, pravděpo...

Odpovědi sexuologa Vložit dotaz
Vaše příběhy

OTVORENÝ LIST: SMUTNÁ PRAVDA ZA SUGARDATINGOM Cítim, že sa potr...

pokračování příběhu

 
 
 
Medicínská databáze U Lékaře
 
Cestovní nemoci:  Kam za teplem? Nejoblíbenější destinace českých cestovatelů